Forum Deskorolka, fingerboard, snowboard Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Alkoholizm

 
Odpowiedz do tematu    Forum Deskorolka, fingerboard, snowboard Strona Główna » Ogólnie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Alkoholizm
Autor Wiadomość
Alicja87
Początkujący Skate


Dołączył: 18 Lis 2019
Posty: 17

Post Alkoholizm Odpowiedz z cytatem
Skoro interesuje Cię ten wątek to koniecznie przeczytaj ten materiał. Mam nadzieję, iż odnajdziesz tu najpotrzebniejsze zagwozdki. Najmocniej polecam - http://wszystkoouzaleznieniach.pl .
Czw Lis 28, 2019 14:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Czw Lis 28, 2019 14:19
dominimika
Mega Pro Skate


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1336

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem w momencie gdy czujemy, że alkohol ma nad nami dużą przewagę należy zapisać się na odwyk alkoholowy . W tym miejscu otrzymacie fachową pomoc by wyjść z tego problemu.
Czw Cze 24, 2021 08:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rolley
Skate


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 44

Post Odpowiedz z cytatem
Także jestem zdania, że w przypadku alkoholizmu kluczowy może być odwyk. Ale nie wszędzie na taki odwyk możemy się zapisać. Dlatego też szperałam w internecie aby dowiedzieć się nieco więcej na ten temat. I tak znalazłam ośrodek Nefo w którym to na taki odwyk możemy się udać. Poza tym jest to miejsce w którym to na spokojnie możemy podjąć walkę z naszym uzależnieniem.
Wto Wrz 07, 2021 10:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
udzia
Super Pro Skate


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 270

Post Odpowiedz z cytatem
Uzależnienie od alkoholu to naprawdę ciężka choroba. Jeśli chcielibyście sobie pomóc i wiecie, że nie pijecie już tylko towarzysko, a rodzi się pewien problem, to koniecznie sprawdźcie ofertę, jaką ma dla was Ośrodek Krajna. Moim zdaniem warto podjąć działania w tych kwestiach właśnie u nich, ponieważ posiadają odpowiednie zaplecze.
Sob Paź 23, 2021 10:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzanna
Skate


Dołączył: 27 Paź 2021
Posty: 28

Post Odpowiedz z cytatem
Mojemu tacie pomogli w Ośrodku Leczenia Uzależnień w Wiśle Tratwa juz nie mielismy do niego siły staczał sie dopiero wypadek go otrzezwił i zdecydował się na terapie ktora mu pomogła już 7 miesiecy nie pije
Sro Paź 27, 2021 12:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vinkaa
Pro Skate


Dołączył: 20 Lip 2021
Posty: 150

Post Odpowiedz z cytatem
ten nałóg potrafi niszczyć życie... coś o tym wiem... bliska mi osoba walczyła przez wiele lat ale efekty przyniosła dopiero terapia stacjonarna w ośrodku NEFO. Szczerze polecam to miejsce - indywidualne podejście do pacjenta, doświadczeni terapeuci, komfortowe warunki. Jeśli jest taka potrzeba to można nawet skorzystać z sesji motywujących do podjęcia terapii.
Pią Gru 10, 2021 10:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oliviex
Super Pro Skate


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 360

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli interesuje was sprawa związana z Alkohol a antybiotyk , to myślę że sporo przydatnych porad i wskazówek w tym zakresie znajdziecie między innymi na stronie tego portalu wszywka-poznan.pl. Koniecznie sobie tam zerknijcie, a myślę że nie będziecie rozczarowani
Czw Mar 24, 2022 13:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dominimika
Mega Pro Skate


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1336

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem najlepszym wyborem będzie jednak https://osrodek-uzaleznien.pl/ . Ostatnio mój brat był tutaj na terapii i szczerze mówiąc nareszcie udało mu się wyjść z nałogu i przede wszystkim zaczął wszystko na nowo
Sro Kwi 20, 2022 07:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niemka
Super Pro Skate


Dołączył: 07 Lip 2021
Posty: 235

Post Odpowiedz z cytatem
Wiele alkoholików ma problem z agresją po spożyciu alkoholu. Na stronie https://osrodkiterapeutyczne.pl/artykuly/vjwp/agresja-po-alkoholu-czyli-jak-alkohol-wplywa-na-zmiane-zachowania.html ukazał się bardzo wyczerpujący artykuł na ten temat.
Sro Lis 30, 2022 15:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cześka22
Good Skate


Dołączył: 30 Lip 2022
Posty: 85

Post Odpowiedz z cytatem
Jest wiele sposobów walki z alkoholizmem i innymi uzależnieniami ale nie zawsze są skuteczne więc warto śledzić najnowsze badania i osiągnięcia bo obecnie warte uwagi są terapie kwantowe Quantec. Odwiedź witrynę i dowiesz się jako to działa i co to jest pole biologiczne oraz jak je wykorzystują w leczeniu.
Pon Sty 30, 2023 00:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gambi23
Mega Pro Skate


Dołączył: 25 Sty 2022
Posty: 518

Post Odpowiedz z cytatem
Istnieje wiele sposobów na leczenie alkoholizmu, dla przykładu można skorzystać z oferty http://chirurg-romanslawek.pl/implantacja-disulfiramu/index gdzie cena z pewnością idzie w parze z jakością. Taka implantacja wszywki anty alkoholowej pomogła wielu ludziom na całym świecie.
Czw Kwi 20, 2023 10:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alicjages54
Początkujący Skate


Dołączył: 09 Sie 2023
Posty: 2

Post Odpowiedz z cytatem
Warto udać się do sprawdzonego ośrodka leczenia uzależnień. Mogę Wam polecić https://sctbp.pl/ - naprawdę sprawdzony ośrodek.

_________________
Ośrodek leczenia uzależnień Wrocław
Sro Sie 09, 2023 12:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Scout
Pro Skate


Dołączył: 06 Lip 2023
Posty: 101

Post Odpowiedz z cytatem
Według mnie, wszywki alkoholowe to jedna z najskuteczniejszych metod walki z alkoholizmem. Jeśli szukasz miejsca, które oferuje takie zabiegi w różnych lokalizacjach w Polsce, polecam https://alkoklinika.com Mają oddziały w Stargardzie, Gryficach, Koszalinie, Kołobrzegu i Szczecinie.
Pon Sie 28, 2023 18:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panciak
Pro Skate


Dołączył: 28 Wrz 2022
Posty: 121

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli rozważasz dobrowolne poddanie się karze, warto zapoznać się z gotowym wzorem wniosku. Dzięki niemu będziesz miał pewność, że Twoje podanie jest kompletne i zgodne z wymogami prawnymi. Sprawdź tutaj: wzór wniosku o dobrowolne poddanie się karze.
Sro Wrz 06, 2023 07:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rotka1615
Początkujący Skate


Dołączył: 25 Wrz 2023
Posty: 3
Skąd: Kraków

Post Odpowiedz z cytatem
Alkoholizm to straszna choroba, dotyka nie tylko osobę uzależnioną, ale również jej otoczenie. Grunt to znaleźć dobry ośrodek terapeutyczny.

_________________
https://intenson.pl/collections/kolageny
Pon Wrz 25, 2023 08:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Pon Wrz 25, 2023 08:20
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Deskorolka, fingerboard, snowboard Strona Główna » Ogólnie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Deskorolka, fingerboard, snowboard  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials)