Forum Deskorolka, fingerboard, snowboard Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Znacie ciekawe pomysły na interesujący prezent?

 
Odpowiedz do tematu    Forum Deskorolka, fingerboard, snowboard Strona Główna » Tricki Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Znacie ciekawe pomysły na interesujący prezent?
Autor Wiadomość
sarahjoe
Początkujący Skate


Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 5

Post Znacie ciekawe pomysły na interesujący prezent? Odpowiedz z cytatem
Hejka tego forum. Potrzebowałbym się Was w pewnej kwestii poradzić. Przechodząc do rzeczy - mam trudność z doborem upominku. W Sieci jest dużo przeróżnego rodzaju rad oraz propozycji w tym temacie, jednakże żadne z nich mi tak do końca nie pasują... Czy sądzicie, że na przykład workery z kokardą będzie właściwym rozwiązaniem? Może posiadacie jeszcze jakieś własne propozycje w tym temacie?

_________________
Na nieskończoności błękicie,
Pią Lip 06, 2018 14:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pią Lip 06, 2018 14:05
Yolo
Początkujący Skate


Dołączył: 03 Lis 2018
Posty: 11

Post Odpowiedz z cytatem
Ciekawym pomyslem na prezent moze byc komplet koszulek. Sa takie koszulki z napisami dla par - gdzie damska+meska koszulka=calosc np Janusz+Grazyna, czy Krol+Krolowa:)
Koszulki z jajem - albo smieszny napis, albo smieszny motyw - wg mnie dobry pomysl na prezent, a pojscie tak razem na impreze = szacun wsrod imprezowiczow:)
Wto Lis 13, 2018 18:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Matyl500
Skate


Dołączył: 08 Gru 2019
Posty: 30

Post Odpowiedz z cytatem
Bardzo oryginalnym pomysłem dla bliskiej osoby może być koszulka z nadrukiem, który będzie ciekawy a zarazem śmieszny. Ja kupiłam jakiś czas temu coś takiego na stronie - https://centrumkoszulek.pl/15-koszulki-meskie-z-motywem-milosci . Polecam gorąco.
Czw Gru 12, 2019 14:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oliviex
Super Pro Skate


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 360

Post Odpowiedz z cytatem
Sama ostatnio poszukiwane siły sprawdzonego sklepu, w którym mogłabym zamówić prezenty dla moich bliskich. Znajoma doradziła mi wcześniej żebym wolnej chwili przejrzała sobie propozycje na stronie tego sklepu https://www.taniaksiazka.pl/prezenty/najlepsze-prezenty-dla-dziadkow-na-swieta i muszę przyznać, że asortymentem naprawdę bardzo rozbudowane. Dajcie znać, czy kiedykolwiek tam coś kupowaliście
Sro Lis 30, 2022 22:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Lis 30, 2022 22:10
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Deskorolka, fingerboard, snowboard Strona Główna » Tricki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Deskorolka, fingerboard, snowboard  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials)