Forum Deskorolka, fingerboard, snowboard Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Restauracja na spotkanie towarzyskie

 
Odpowiedz do tematu    Forum Deskorolka, fingerboard, snowboard Strona Główna » Ogólnie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Restauracja na spotkanie towarzyskie
Autor Wiadomość
stella93
Początkujący Skate


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 11

Post Restauracja na spotkanie towarzyskie Odpowiedz z cytatem
Witajcie, niedługo święta, a po świętach mam urodzinki. Już niestety aż 30ste i muszę myśleć o jakimś przyjęciu. Sama nie chciałabym gotować, bo nie mam do tego talentu. Może spróbuję w Bubbles Bar Warszawa , co powiecie? Smaczne tam dają posiłki? Na TripadVisor widziałam, że mają promocję na szampana - przy rezerwacji dostaję kieliszek gratis.
Wto Lis 27, 2018 12:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Lis 27, 2018 12:52
hafciar
Skate


Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 23

Post Odpowiedz z cytatem
Kobietki - jakie eleganckie restauracje w Warszawie możecie z czystym sumieniem polecić? Niedługo przylatują znajomi z Australii i będą kilka dni w Stolicy i chcemy im pokazać to, co najlepsze jest do pokazania. Na pewno pójdziemy z nimi na obiad do restauracji Pianka , bo to nasz ulubiona restauracja. Polecacie jeszcze jakieś restauracje gdzie warto się wybrać ? I co warto im pokazać w stolicy ?
Czw Gru 13, 2018 17:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rolley
Skate


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 44

Post Odpowiedz z cytatem
Ja kilka dni temu miałam okazję być w Warszawie gdzie koleżanka zaprosiła mnie do restauracji Garo Sushi w której to jak sama nazwa wskazuje podali nam sushi. Nie byłam do tego dania zbyt przekonana, ale po zjedzeniu zmieniłam zdanie. Nie sądziłam, że takie danie składające się z surowej ryby może być tak dobre i smaczne. W dodatku tutaj mamy możliwość posmakowania różnych innych dań kuchni japońskiej. Także, jeśli chcecie wypróbować czegoś innego to polecam Garo Sushi
Sro Sty 22, 2020 09:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tati17
Skate


Dołączył: 07 Kwi 2020
Posty: 21

Post Odpowiedz z cytatem
Jakiś czas temu w sieci napatoczyłam się na informacje w tym temacie na blogu - http://napatelni.com.pl .To wyjątkowo ciekawy wpis. Według mnie można się dzięki nim sporo dowiedzieć. Zajrzyjcie sobie sami a nie będziecie żałować. Są tam zarówno inne interesujące wiadomości.
Wto Maj 12, 2020 13:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogdan332676776
Super Pro Skate


Dołączył: 10 Sie 2020
Posty: 471

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem w każdej restauracji na pewno powinny być papierowe słomki.Takie papierowe słomki beż żadnych problemów można kupić w https://papierowe.slomki.biz .
Nie Wrz 13, 2020 05:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rolley
Skate


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 44

Post Odpowiedz z cytatem
Faktycznie jeśli chodzi o spotkania towarzyskie to wybieramy taką restaurację w której to każdy wyjdzie najedzony. I tak też będzie jak wybierzemy Restaurację Akademia w Warszawie. A to dlatego, że kuchnia tradycyjna jest bardzo wyjątkowa i to pod każdym względem. Do tego serwują tutaj także dania kuchni wege, także każdy znajdzie dla siebie coś smacznego.
Pon Lip 12, 2021 07:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oliviex
Super Pro Skate


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 360

Post Odpowiedz z cytatem
Przyznam szczerze, że mam zamiar zorganizować w restauracji imprezę okolicznościową dla mojej córki, z okazji urodzin. Wybrałem już lokal: https://usmiech.szczecin.pl/ który znajduje się w Szczecinie. Mają bardzo dobrą ofertę, ponieważ po obiedzie chciałem poczęstować gości deserami, które mają w swojej ofercie.
Pon Sie 02, 2021 17:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fedorek
Mega Pro Skate


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 667

Post Odpowiedz z cytatem
Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://focaccia.pl/focaccia
Nie Sie 22, 2021 15:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niemka
Super Pro Skate


Dołączył: 07 Lip 2021
Posty: 238

Post Odpowiedz z cytatem
Idealnym miejscem, które od razu przyszło mi na myśl jest https://www.ranchopodbocianem.pl pod Warszawą. My tam aurat organizowaliśmy spotkanie firmowe po pandemii i świetnie się bawiliśmy. Do tego mogliśmy liczyć na pyszne jedzenie i nocleg.
Wto Wrz 28, 2021 18:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Wrz 28, 2021 18:22
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Deskorolka, fingerboard, snowboard Strona Główna » Ogólnie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Deskorolka, fingerboard, snowboard  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials)