Forum Deskorolka, fingerboard, snowboard Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Bardzo WAŻNE!! Odpowiedź w sprawie skateparku na Ursynowie!!
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Deskorolka, fingerboard, snowboard Strona Główna » Ogólnie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Bardzo WAŻNE!! Odpowiedź w sprawie skateparku na Ursynowie!!
Autor Wiadomość
Barej
Administrator


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 893
Skąd: wwa

Post Bardzo WAŻNE!! Odpowiedź w sprawie skateparku na Ursynowie!! Odpowiedz z cytatem
I uwaga, uwaga... Proszę państwa... Skatepark BEDZIE!! Ale spokojnie do końca 2010 roku będzie na 100%. Oto odpowiedź na mojego maila wysłanego do urzędu


Szanowny Panie,

Dziękuję za maila dotyczącego skateparku na Ursynowie. Sam mieszkam na Ursynowie i zgadzam się z Panem, że obserwując zainteresowanie młodzieży jazdą na deskorolce i łyżworolkach wyraźnie widać, że tego typu inwestycja jest bardzo potrzebna, jeśli chodzi o obiekty sportowe moim zdaniem jest w ścisłej czołowce zadań inwestycyjnych do realizacji. Wielokrotnie obserwowałem sytuacje do których nawiązuje Pan w swoim mailu.

Przyznam, że gdy nasz wydział mógł zgłaszać propozycje do Wieloletniego Planu Inwestycyjnego zaproponowaliśmy właśnie utworzenie skateparku nieopodal metra Kabaty, jednak ostatecznie w wyniku całego procesu tworzenia tego planu, propozycja ta nie została jednak zaakceptowana (do końca nie potrafię wskazać dlaczego).
Być może zdecydowały tutaj problemy dotyczące własności gruntu - często przy planowanych na Ursynowie inwestycjach okazuje się, że Dzielnica ma do dyspozycji zbyt mało działek lub część z nich jest objęta rozszczeniami byłych właścicieli co utrudnia zrealizowanie inwestycji.

Wiem natomiast, że skatepark ma się znaleźć w ramach mającego powstać Parku Przy Bażantarni. Zostało to uwzględnione w koncepcji zagospodarowania tego parku i mam nadzieję, że zostanie zrealizowane. Według Wieloletniego Planu Inwestycyjnego Park ma być gotowy do końca 2010 r. Mam być w komisji zajmującej się kwestiami tej inwestycji więc na ile to możliwe postaram się wpłynąć na to aby skatepark ten był jak największy i najnowocześniejszy.
Jeśli chodzi o budowę skateparku wcześniej w jakimś innym miejscu to nic mi na ten temat nie wiadomo, ale postaram się ponownie (bo temat ten już był omawiany) zainteresować tym Zastępcę Burmistrza odpowiedzialnego za sprawy sportu i rekreacji, nie mogę jednak obiecać czy da to jakiś wymierny efekt (skoro inwestycji tej nie ma w planie może być ciężko przeforsować ją w jakiś inny sposób).

Gdyby miał Pan jakieś inne sugestie dotyczące nie tylko skateparku ale i ogólnie sportu i rekreacji na Ursynowie (np tez potrzebnych imprez czy programów sportowych) to smiało proszę o kontakt mailowy czy telefoniczny.
Sro Sie 13, 2008 18:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama







Sro Sie 13, 2008 18:03
Sitara
Moderator


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 137
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
świetna wiadomość Very Happy wreszcie coś w tej sprawie ruszyło miejmy nadzieje że to prawda Very Happy

_________________





Denerwują mnie ludzie którzy piszą rzeczy o których nie mają zielonego pojęcia .
Sro Sie 13, 2008 18:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barej
Administrator


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 893
Skąd: wwa

Post Odpowiedz z cytatem
Ja pierd***. To jest prawda wysłałem do tego pana bardzo długiego maila z prośbą o skatepark. Jest on radnym Ursynowa do spraw sportu i rekreacji. Już go lubię, za samą chęć zbudowania skateparku.
Sro Sie 13, 2008 18:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
King in the Castle
Super Pro Skate


Dołączył: 24 Kwi 2008
Posty: 216
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
no tylko do że trzeba poczekać do 2010 ale przetrzymamy

_________________
__________________


Sro Sie 13, 2008 18:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Barej
Administrator


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 893
Skąd: wwa

Post Odpowiedz z cytatem
Pewnie będziemy mieli wtedy 16 lat więc... Very Happy Najlepszy czas na deskę!!
Będziemy wtedy władcami tamtego skateparku. Wymiataczami xD
Nie no żartuję Razz
Sro Sie 13, 2008 18:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
King in the Castle
Super Pro Skate


Dołączył: 24 Kwi 2008
Posty: 216
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
czemu?
jak będziecie tak dalej jeżdzić tyle czasu temu poświęcali co teraz
to z pewnością tak będzie

_________________
__________________


Sro Sie 13, 2008 18:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Barej
Administrator


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 893
Skąd: wwa

Post Odpowiedz z cytatem
No wiem ale chyba nie będą lepsi...
Sro Sie 13, 2008 18:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
King in the Castle
Super Pro Skate


Dołączył: 24 Kwi 2008
Posty: 216
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
pewnie są nawet teraz ale nie wiadomo co przyniesieprzyszłość

_________________
__________________


Sro Sie 13, 2008 18:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Barej
Administrator


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 893
Skąd: wwa

Post Odpowiedz z cytatem
No nie wiadomo...
Ale wiadomo, że powinna przynieść nam skatepark!
Sro Sie 13, 2008 18:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
King in the Castle
Super Pro Skate


Dołączył: 24 Kwi 2008
Posty: 216
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
to racja i niech się to stanie jak najszybciej

_________________
__________________


Sro Sie 13, 2008 18:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Barej
Administrator


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 893
Skąd: wwa

Post Odpowiedz z cytatem
Dobra, chociaż nie róbmy sobie za dużo nadziei ponieważ będziemy czekać prawie 2 lata. To, że przez ten czas skatepark powstanie to jest prawie pewne. Ale jak nie powstanie, nie chce wam psuć humoru, ale no nie zawsze takie plany mogą stać się rzeczywistością. Natomiast jeżeli się staną to będzie super, nawet będę miał widok z okna na skatepark xD. Teraz to możemy czekać, nie ma co już wysyłać kolejny raz petycji no bo mamy odpowiedź. Czekamy do 2010 roku i PRAWDOPODOBNIE mamy skatepark na rogu Przy Bażantarni. No, to jeszcze dwa lata jazdy na desce, ciekawe kto wymięknie Razz.
Czw Sie 14, 2008 09:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rojew
Mega Pro Skate


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 738
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Ciesze sie że będzie skatepark wystarczył dobrze napisany 1 mail a ciekawe co z tą petycją co Rafała mama zaniosła do chyba spółdzielni.. Razz

_________________



Pią Sie 15, 2008 19:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barej
Administrator


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 893
Skąd: wwa

Post Odpowiedz z cytatem
O ja... No ciekawe, NoNe, czekamy na odpowiedź...
Pią Sie 15, 2008 20:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rudia
Początkujący Skate


Dołączył: 22 Mar 2021
Posty: 3

Post Odpowiedz z cytatem
No i nie doczekaliśmy się niczego. Niech to...

_________________
Przeżywamy swoje życie, nie mając nic lepszego do roboty. Później wymyślamy powód.
sprawdzony dermatolog z okolic Krakowa
Pon Mar 22, 2021 19:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jerzy1306
Początkujący Skate


Dołączył: 08 Cze 2021
Posty: 9

Post Odpowiedz z cytatem
Wielka szkoda, ale doczekaliśmy się poprawy usług dla zwierząt i powstały m.in. ośrodki do rehabilitacji oraz fizjoterapii zwierząt. Specjaliści w leczeniu zwierząt https://animal-art.pl/oferta/fizjoterpia-w-rehabilitacji-zwierzat/ Fizjoterapia zwierząt Bydgoszcz
Wto Cze 08, 2021 07:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Wto Cze 08, 2021 07:56
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Deskorolka, fingerboard, snowboard Strona Główna » Ogólnie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Deskorolka, fingerboard, snowboard  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials)